Služby

Nabízím oblíbené malování na obličej (face painting) na narozeninových oslavách, různých dětských a společenských akcích, jako jsou dětské dny, karnevaly, průvody, firemní akce, fotografování, akce spolků a obcí a nebo jen tak, s radostí pro radost.

 Dále také maluji na těhotenská bříška. Většinou to bývá u příležitosti fotografofání do rodinného alba a zároveň fotka může být krásný dárek pro babičky a dědečky.

 

Pokud jste se rozhodli využít mých služeb, můžete se na mne obrátit buďto na emailové adrese, telefonním čísle a nebo facebooku.  Vše najdete v kontaktech.
Domluvíme si daný termín a místo konání akce. Převážně maluji v Českých Budějovicích, ale ani okolí jižních Čech není problém. Veškeré informace najdete v ceníku. Malování se může uskutečnit buďto venku, například na oslavě na zahradě, nebo i v lese, na louce. Ale také mohu přijít k Vám domů, do kulturního domu, kavárny…

Vše lze přizpůsobit vaší představě, takže pokud mne pozvete na halloweenskou párty, ráda přijdu ve strašidelném kostýmu. U dětí je nyní oblíbená postava Elsy z pohádky Frozen. Takže se na Vaše přání mohu zahalit do ledového závoje. Sebou mám vždy katalog s fotografiemi obličejů, že kterých si můžete vybrat, co si necháte namalovat.  Opět lze ale motivy přizpůsobit dané akci. 

K malování potřebuji stoleček a dvě židle, které patří k mému vybavení.  A to nejdůležitější jsou samozřejmě barvy a štětce. Používám zdravotně nezávadné, vodou ředitelné barvy DIAMOND FX, které nanáším pomocí speciálních štětců a houbiček na obličej. Tyto barvy mají zároveň vysokou krycí schopnost a neotírají se. To zejména oceníte v letních horkých dnech.  Barvy jsou vodou omyvatelné, avšak pro šetrnější omytí pokožky doporučuji použití různých odličovacích prostředků.  Dále používám také třpytky, které dodají celému dílu šmrnc. Na závěr sebou nosím zrcadlo, ve kterém si můžete výtvor hned prohlédnout.

Pokud se Vám moje nabídka líbila, najdete mne v Českých Budějovicích.